Youtube Red Nedir? Nasıl Kullanılır?

En büyük internet ağ kullanımlarından biri olan youtube googledan sonra en önemli olan arama motorlarından biridir. Bu arama motoruyla birçok uygulama yapabilmekte ve sınırsızca arama yapıp video izlenebilmektedir. Ancak özellikle video izlerken istediğimiz gibi bu uygulamayı kullanamayabiliriz. Reklamların çok sık yayınlanması gibi nedenlerle youtube programı istenilen derecede kullanılamayabilir. Bunun için youtube red bu konuda idealdir bir uygulamadır. Bu uygulamayla birçok videoyu reklamsız izleyebilir ve istediğimiz zaman her yerde takılmadan müziğimizi dinleyebiliriz. Uygulanması Amerika’da olan ve henüz ülkemizde faaliyete geçmeyen bu uygulamayı bir kaç adımla bilgisayarımıza yükleyebilir ve sizde bu uygulamanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Youtube Red Nasıl Kullanılır?

Türkiye’de kullanılmaya henüz başlanmasa da bilgisayarınızdaki bir kaç değişiklikle programı siz de kullanabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızın ayarlarında youte ayarlarını silerek yeni değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Bunun için Türkiye saatini Amerika olarak değiştirerek bu uygulamayı girdikten sonra abone ol diyerek abone olabiliriz. Bu uygulamayı indirmek için VPN uygulaması bilgisayarınızda olması yeterlidir. Youtube red kullanımı bu kadar kolay ve basittir. Uygulamayı indirildikten sonra kullanıma hazırdır.

Youtube Red Ücretli midir?

Uygulaması kolay olan ve oldukça işimize yarayan youtube red uygulaması ilk ay bedava indirim kampanyasından sonra her ay belli bir ücret ödenmektedir. Bu uygulamayı indirmek istiyorsanız her ay belli bir bedel ödeyeceğinizi unutmamanız gerekir.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir