Yeni 4 Kameralı Motorola


Son dönemlerin en çok konuşulan telefonları arasına giren dört kameralı olma özelliğine sahip Motorola daha çıkmadan kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Uzun süredir sessizliğini koruyan, teknoloji pazarına yeni bir ürün koymayan Motorola sessizliğini yeni ve iddialı bir android telefonla bozdu. Bir süredir amiral gemisi modellerine ara veren ve kendini restore etmeye çalışan Motorola, yepyeni ve çığır açacak bir ürünle geri dönüş yaptı. Ortaya çıkarmış olduğu videosu Motorola’nın dört kameralı bir telefon çıkaracağını ve çalışmalarının devam ettiğini gösteriyor. 

Toplamda 4 adet arka kamerası bulunan bu telefon 6.2 inç ekran büyüklüğüne sahiptir. Arka kamera çözünürlüğü ise 48 megapiksel olan ürünP40 Note ya da P40 Power olarak adlandırılacağı bekleniyor. Telefonda aynı zamanda USB – C bağlantıları ve kulaklık girişleri de bulunmaktadır. Farklı bir tasarımı olması beklenen telefon Motorola’nın üç kameralı telefondan sonra ortaya çıkardığı yeni özelliklere sahip olan bir araç.

Yeni Tasarımları Sahip Motorola Telefon

4 kameralı Motorola’nın kısa bir sürede hazır olması bekleniyor. Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan modellerde daha çok dairesel kamera kullanan Motorola yeni çıkacak olan ürününde oval köşeleri olan kare şeklinde dört kamera tasarlanması bekleniyor. Kameraların hemen altında ise Motorola simgesi olan M harfi bulunuyor. Aynı zamanda bu dört kameraya çift Ledflashlar eşlik etmektedir. Bu kameraların farklı özelliklere sahip olması bir tanesinin de geniş açılı olacağı düşünülmektedir. Ön kamera ise ekranın içinde yer alacaktır.

Cihazın maksimum kalınlığı 1 cm olabileceği de konuşulanlar arasında. Ekrana gömülü olacak bir parmak izi tarama sistemi de yeni tasarım Motorola içinde yeralacaktır. Diğer telefonlarla kıyaslandığında Galaxy S10 seviyelerinde İpone XR düzeyinde olması beklenmektedir. Telefonunun net fiyatı henüz belirlenmemişse de yurt dışında 600-650 dolar civarı olması bekleniyor.

Parlak metalden oluşan bir arka kapak üzerinde dört kamera olması beklenmektedir. Motorola markası yakın zamanlarda ortaya çıkacağı düşünülen bu yeni tasarımın tam olarak ne zaman piyasaya gireceği hakkında da henüz net bir bilgi paylaşmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir