Xiaomi’den iPad’e Sağlam Bir Rakip ve Bir de Yeni Akıllı Bileklik Geldi!

Xiaomi, yeni Xiaomi 11 akıllı telefonlarını tanıttığı aktiflikte yeni tableti Pad 5’i ve Mi Smart Band 6’nın NFC sürümünü de sahneye çıkarttı. Pad 5, bilhassa konutta çalışan yahut eğitim alanlar, içerik üretenler için tasarlanmış bir tablet. Fonksiyon tuşları ile not almak yahut süratli ekran imajı almak için kullanılabilecek bir Akıllı Kalem ile birlikte geliyor. Tablet, toplantılar ve dersler için 1080p görüntüyü destekleyen 8 megapiksel ön kameraya sahip. Ayrıyeten dahili yazılımı ile 13 megapiksellik art kamerasını kullanarak daha sonra kullanmak yahut paylaşmak için evrakları tarayabiliyor.

Xiaomi tabletin bir cümbüş merkezi olarak da kullanılmasını istediğinden, aygıta 120 Hz yenileme suratına sahip 11 inç WQHD ekran, Dolby Vision ve Dolby Atmos takviyesi eklemiş. Xiaomi Pad 5, 7 nm teknolojisi kullanan Qualcomm Snapdragon 860 işlemci tarafından destekleniyor. Gri ve İnci Beyazı olarak ve iki konfigürasyonda piyasaya sürülüyor: Biri 6GB RAM ve 128GB dahili depolama, başkası 6 GB RAM ve 256 GB depolama sunuyor.

NFC Takviyeli Mi Smart Band 6

Xiaomi tıpkı aktiflikte Mart 2020’de tanıtılan Mi Smart Band 6‘nın yeni bir sürümünü de piyasaya sürdü. Yeni bant, SpO2 fonksiyonu de dahil olmak üzere eskisinin sıhhat odaklı özelliklerine hala sahip, lakin artık birebir vakitte NFC aracılığıyla temassız ödeme için de kullanılabiliyor.

  • iPhone 13 Tanıtıldı
  • iPhone 13 küçük Tanıtıldı
  • iPhone 13 Pro ve Pro Max Tanıtıldı
  • iPhone 13 Türkiye Fiyatları Muhakkak Oldu
  • 2021 Model Yeni iPad Tanıtıldı
  • iPad küçük (2021) Tanıtıldı

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir