World at Arms Windows İçin Güncellendi.

Mobil oyunlarda başarılı bir firma olan gameloft world at arms oyununu android için güncelleme yapmıştı. Oyun windows kullanıcıları için güncellendi.

World at Arms’ın 24. güncellemesinde Klik Savaşları 2.0’a hazırlan! Dünyanın dört bir yanından müttefik topla. Zafer kazanman için bir sürü müttefik gerekecek.

– KLİK SAVAŞLARI 2.0: Şu andan itibaren Klik Savaşları üs saldırılarından çok takım çalışması ve dayanıklılık üzerinde yoğunlaşacak.

KULE DENGELEME: Klik taretlerinin gücünde yüksek miktarda artış gerçekleşti.

– SIZMA ÜNİTESİ DEĞERLERİ DÜZENLENDİ: Farklı kule türlerine göre uzmanlık sağlayan ünitelerden faydalan (El Bombası, Tabanca, Bıçak ve Uzman).

– BAĞIŞ SINIRI VE ÜCRETLER DÜZENLENDİ: Artık 17 üniteye kadar bağış yapabilirsin. Daha güçlü üniteler klik havuzuna çok daha fazla bağış puanı sağlayacak.

– KLİK GÜÇLENDİRMELERİ DÜZENLENDİ: Fiyatları düştü, istatistikleri arttı.

– KLİK SAVAŞI ÖDÜLLERİ ARTTI: Üsse sızma çok daha uzun sürdüğü için klik girişimleri de uygun şekilde ödüllendirilecek.

– ROBOTLARIN GÜCÜ DÜZENLENDİ: Atlas ve Prometheus güçlerini artık onlarla birlikte muharebeye gönderilen ünitelerden alıyor.

– BÜYÜK EKONOMİ DÜZENLEMESİ: Ünite ücretleri azaldı. İyileşmesi 0’a düşen ünite yok ediliyor.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir