WordPress seo için:All In One SEO Pack

Her web site platormunda olduğu gibi , WordPress’te de SEO çok önemlidir . SEO’yu site sahibi olan her kişi az çok bilir . Sitenizin arama motorlarındaki yeri ile alakalı bir durumdur ve açılımı Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) ‘dur. Bir site için olmazsa olmazdır ve çok önemlidir . WordPress , Blogger gibi Google’ın olmadığından SEO için bir takım ayarlar yapmanız gerekir . Blogger’da SEO için sadece birkaç basit işlem yapmanız gerekir ancak WordPress biraz daha profesyonel olduğundan daha detaylı ayarlar yapabilirsiniz . Bu detayları ayarları WordPress SEO eklentileri sayesinde yapıyoruz . Bugün size WordPress için en iyi SEO eklentilerinden biri olan All In One SEO Pack eklentisini tanıtacağız.

all-in-one-seo-pack

Bu eklenti meta etiketleri ayarlama ve arama sonuçlarında başlıkları optimize etme gibi temel fonksiyonlara sahip bir eklentidir. Eklenti arşivinizde mutlaka bulunması gereken bu eklenti , gelişmiş canonical URL yapısı , navigasyon linklerinin ince detayları ve işlevselliğini geliştirmek gibi özellikleri de bulunmaktadır . Bu eklentinin en önemli özelliklerinden biri de kopya içerikleri engellemenizi sağlar . Ayrıca e-ticaret siteleri için de SEO entegrasyonu sağlayabilmektedir.

SEO’ya önem veren biriyseniz ve sitenizin altyapısı WordPress ise bu eklenti mutlaka eklentileriniz arasında olması gereken eklentilerden biridir.Wordpress için birkaç SEO eklentisi daha mevcut , o eklentilerle de bu eklentiyi destekleyebilirsiniz . Bu eklenti size SEO konusunda çok yarar sağlayacak ve sitenizi üst sıralara taşımanıza yardım edecek eklentilerden biridir.

Eklentiyi İndirmek İçin Tıklayın (https://wordpress.org/plugins/all-in-one-seo-pack/)

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir