Ücretsiz Backlink Alabileceğiniz Siteler

Merhabalar, bu yazımızda sizler için ücretsiz backlink elde edeceğiniz siteleri sıralayacağım.Bu siteler internet devleridir.Kolay yükselmeniz için fayda sağlayacaktır.

1)Youtube

Youtube Google’ın bir projesidir.Youtube dünya üzerinde en aktif ve en büyük sitelerdendir.Bu siteden alacağımız backlink sayesinde hitimiz artacak ve sıralamada ilerleyebileceğiz.Nasıl backlink alacağız derseniz oldukça basit.Özgün, ilgi çekici bir video hazırlıyorsunuz ve açıklamaya sitenizin linkini koyuyorsunuz.Böylece ücretsiz bir backlink elde ediyorsunuz.

2)Sitelere Yorum Atarak

Değerleri yüksek olan sitelerden backlink alabilirsiniz.Örneğin rakip sitenizin yorum alanına adınızı anahtar kelimeniz ve siteniz yerine linkinizi yazarak backlink elde etmiş olursunuz.Bu taktiği uygularken farklı farklı kelimeler kullanın.10 Tane teknoloji ise 10 tanede tekoloji haberleri gibi.

3)Facebook

Facebook sayesinde ücretsiz backlink elde edebilirsiniz.Bu da Youtube mantığıyla aynıdır.Burda bir adet hesabınız ve ya sayfanız olması gerek.Eğer sitenizin sayfasını açarsanız daha faydalı olur.Tek yapmanız gereken ise sitenizdeki yazılarınızı başlıkları ve konu linkiyle beraber paylaşmak.

Aklınıza gelebilecek tüm sosyal medya siteleri bu tür mantıkla çalışmaktadır.Böyle çalıştıkları için anlattıklarımız sayesinde büyük sitelerden backlink elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir