TCL MOVETIME MT42 çocuk saati hediyeli olarak geliyor

Okulların yüz yüze eğitime açılması ile birlikte çocukların takibi de yeniden önem kazandı. Sayısı giderek artan akıllı çocuk saatlerine yeni bir üye daha katıldı. TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati hediyeli olarak satılacak.

TCL MOVETIME MT42 özellikleri ve fiyatı

TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati 1.54 inçlik bir ekranla geliyor. Çift Cortex-A53 çekirdekli bir işlemci barındıran akıllı saatte 2MP bir kamera, WiFi, Bluetooth 4.2, GPS, nano SIM ile 4.5G ve suya dayanıklılık özellikleri yer alıyor. 

Çocuğunuz ile görüntülü ve sesli görüşme yapabileceğiniz akıllı saatte sınır belirleme, acil SOS tuşu, daha gelişmiş konum takibi gibi ebeveynlerin sürekli iletişim halinde kalabilmesini sağlıyor. 4.5G açık olarak 2 gün giden saatin bekleme süresi ise 7 gün. 

TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati 1599TL fiyat etiketi ile satılacak. TCL sanal mağazasında ise 20 Eylül tarihine kadar satın alındığında TCL MTR 200 kulaklık hediye ediliyor. 
 

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir