System Shock’un Da Dizisi Geliyor

System Shock, oyun dünyasının hafızalarda yer eden serilerinden birisi olmayı başarmıştı. Doğal olarak, bir devam oyunu gelsin diye bekleyen bir oyuncu topluluğu kelam konusuydu. Bir yandan devam oyunu beklenirken ortaya bir de yine üretim girdiği görüldü. Bu bekleyiş devam ederken bu sefer de bir sinema haberi geldi; oyun odaklı bir yayın platformu olacak Binge’in, özgün içerikleri ortasına System Shock’un live-action uyarlamasını da eklediği görülüyor.

Nightdive Studios’un kurucusu ve CEO’su Stephen Kick, “System Shock’un bir uyarlamasının, Citadel istasyonunun ve mürettebatı hayal edilemez bir dehşete maruz bırakan yapay zekasının öyküsünü yine anlatmak için harika bir araç olacağına hep inandım. Binge’deki yetenekli grubun System Shock’u yeni yollarla ve vahim derecede gerçekçi bir halde hayata geçirdiğini görmekten çok heyecanlıyız” formunda söz ediyor proje ile ilgili niyetlerini.

Binge’in İçerik Sorumlusu Allan Ungar da, “System Shock, yirmi yılı aşkın müddettir oyun severler tarafından hayranlıkla takip edilen, ikonik bir marka ve FPS oyunculuğunun tekrar tanımlanmasına da katkı sunmuş bir seri. System Shock projesini hayata geçirirken serinin ve bu cinsin hakkını vererek bir iş ortaya koymak konusunda heyecanlıyız. SHODAN’a hazır olun” diyor.

System Shock dizisi, Binge’in yayın hayatına başlayacağı 2022 yılındaki içeriklerden birisi olacak. Binge, Ubisoft’un Driver serisinin uyarlamasını da üstlenmişti. Bakalım önümüzdeki periyotta bu imaller ortasına öbür hangi markalar katılacak.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir