Star Wars: Knights of the Old Republic Remake Resmen Duyuruldu!

Bu geceki PlayStation Showcase’te oyun severleri hoş sürprizlerin beklediğine dair tezler dillendirilip duruyordu kaç gündür. David Jaffe bir yandan Jason Schreier öbür yandan, beklentiyi güzelce yükselttiler 🙂 Sonuçta, söylenen kadar varmış dedirten bir gece oldu. Gecenin birinci bombası da yıllardır beklenen Star Wars: Knights of the Old Republic Remake’in duyurulmasıydı elbette:

Hiç elbet KotOR, Star Wars oyunları içerisinde en çok sevilenlerden birisi, tahminen de en çok sevileni. Program sonrasında yapılan röportajda oyunun büsbütün yine yapıldığının altı çizildi. Orjinal oyun BioWare tarafından geliştirilmişti. Yine üretim işini ise, Aspyr üstlenmiş durumda. Alışılmış işin içinde Lucasfilm Games de var.

Star Wars: KotOR Remake için şimdi bir çıkış tarihi ilan edilmedi. Duyuru görüntüsünde “Efsane, PS5 için yine yapıldı” (A legend remade for PS5) sözü yer alıyor. Buradan hareketle PS5 için geliştirildiği sonucu çıkıyor. Öbür platformlara gelip gelmeyeceği konusunda da bir açıklama paylaşılmış değil. Umarım PC için de çıkış yapar.

SW: KotOR ismini duyup da heyecanlanmamak elde değil. Büyük bir merakla bekliyoruz, çok yakından takipteyiz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir