Solar Ash, Aralık Ayına Ertelendi

Hyper Light Drifter’ın geliştiricisi Heart Machine’in yeni oyunu Solar Ash, olağanda 26 Ekim’de oyun severlerle buluşacaktı. Lakin bir son dakika ertelemesi kelam konusu.

Heart Machine twitter hesabından yapılan paylaşımda; pandemi sürecine de işaret edilerek, son cilalama ve yanılgı düzeltme süreçleri için biraz daha vakte gereksinim duyulduğu belirtiliyor, bu nedenle de Solar Ash’in çıkışının 2 Aralık 2021’e ertelendiği ilan ediliyor.

Oyunun dağıtımcılığını üstlenen Annapurna Interactive cephesinden de bu ufak ertelemenin, Solar Ash’in daha âlâ bir oyun olarak çıkarılmasını sağlayacağına inandıkları istikametinde bir açıklama yapılmış durumda.

Solar Ash, daha evvel de erteleme görmüştü, aşikâr ki o erteleme de kâfi olmamış. Bu sefer herhalde sonuncusudur 🙂 2 Aralık’ta, bu kadar bekleyişe değmiş mi değmemiş mi daima birlikte göreceğiz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir