Sniper 3D Assassin: Shoot to Kill Android inceleme

Android telefonlarda şu ana kadar yapılmış güzel bir nişancılık oyunu yoktu.Sniper 3D Assassin kaliteli grafikleriyle takdire değer bir yapım olmuş.12 kasımda çıkmış olan oyuna buradan ulaşabilirsiniz.Oyun dün bir günceleme de almış durumda.

Oyuna ilk girdiğinizde bir iki öğretici atış taliminden sonra görevlere başlıyorsunuz.Oyunun ayarlarında grafik kalitesi ayarlaması da yapabilirsiniz.

Gelelim görevlere görevler bir android oyununa göre çeşitlendirilmiş.Ben sivilleri kurtarma görevlerini oldukça beğendim.İlerleyen zamanlarda oyuna kesinlikle ilave görevler olacaktır.

sae

Mermi efektinden eminim sizde etkileceksiniz.Her ne kadar atış yaparken hedef üzerinde telefon oynatıp hizalama yapmak canınızı sıkcak olsa da oyunun temel mantığı bunun üzerine kurulu.

 

Sesler ve efektler harika fakat diyologlar eklenseymiş daha yaratıcı olurmuş.

Son olarak silah geliştirmelerinden bahsetmek istiyorum.Oyunda nişancı tüfeklerinin yanısıra makineli,pompalı ve tabancaları da alabiliyorsunuz.Bunları 6 ayrı kategoride geliştirebiliyorsunuz.Ben dürbünlere öncelik veriyorum.Daha fazla zoom yapılınca vuruş kolaylığı yükseliyor.

 

Hepsini ayrı ayrı geliştirmekte oyunun bağlı kalımlılık süresini arttıran bir artı bana göre.Tabii çoğu oyundaki gibi iyi silahlara taşlar ile sahip olabiliyorsunuz.Eğer iyi bir silahı hemen almak istiyorsanız oyun içerisinde bazı paketler mevcut bunlardan satın alıp oyuna öyle başlayabilirsiniz.

 

Bu tarz oyunların android dünyasında ücretsiz olarak sunulması çok iyi.Umarız daha fazla çeşitleri olur.

Her taraftan reklam çıkan oyunlarında artık google play üzerinden kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.

Bir başka android oyun incelemesinde görüşmek üzere.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir