Score Hero

Mobil oyun tutkunları için Score Hero oyununu tavsiye etmekteyiz. Kendinizi bir takımın kahramanı yapmak için mücadele ettiğiniz bu oyunda sizlere gösterilen bir şekilde gol atmanız gerekmektedir. Bu kapsamda usta paslar ve bitirici vuruşlar ile takımınızı galip getirmeniz gerekmektedir.

Cana Dikkat

Oyunda kaçırdığınız her pozisyon sizlerden can götürecektir. Bu kapsamda sizlere gösterilen şekilde gol atamaz iseniz alacağınız yıldız miktarı az olacaktır. Bu da level atlamanızı zorlaştıracaktır.

Oyunda 500’den fazla bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler sürekli olarak güncellenmektedir. Dolayısıyla sizler de her seferinde farklı bölümlerde oynayacak ve gollerinizi atmaya çalışacaksınız.

Kupalar Kazanın

Oyunda siz goller attıkça takımınız kazanmaya devam etmektedir. Sezonları bitirdikçe kupalar kazanmanız ve üst seviyelere yükselebilmeniz mümkün olacaktır.

Ayrıca oyunda yüksek puanlar almak istiyorsanız size tarif edilen şekilde golleri atmanız gerekmektedir. Bu kapsamda örnek olarak verecek olursak bazı durumlarda gol atmanız yeterli olmamaktadır. Bazen oyun sizlerden kafayla gol atmanızı istemekte bazen de köşelere atmanızı istemektedir. Bu şartları sağlamadan gol atarsanız bu durumda elde edeceğiniz yıldız sayısı az olacaktır.

Ücretsiz Oynayın

Oyun tamamen ücretsiz olup uygulama içi satın alma özellikleri  bulunmaktadır. Böylelikle hiçbir masraf yapmadan eğlenceli vakitler geçirebilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik oyun çok fazla yer katılamadığı için her türlü akıllı telefonda oynanmaya da müsaittir. Toplam kapladığı yer ise 90 megabayt civarındadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir