Şarkıcı Edis de NFT rüzgarına kapıldı

Kripto para piyasası önce bireylere sonra da kurumlara kadar ulaşmıştı. Özellikle NFT rüzgarı ile birlikte sanat ve futbol dünyası da kripto paralara göz kırpmaya başladı. Şimdi de şarkıcı Edis kripto para dünyasına girdi. 

Edis Fan Token ve NFT koleksiyonu

ICRYPEX borsası ile ortaklık yapan ünlü şarkıcı Edis Fan Token adıyla kendi kripto parasını piyasaya sürecek. 90 kuruş olarak Edis Fan Token parası 18 Ekim itibariyle borsada ön satışa sunulacak. 

Edis Fan Token alanlar bununla birlikte 21 gün kilitleme şartının olduğunu göze almalı. Ön satış sonrasında 1TL olarak ana satış başlayacak. Yani ön satıştan alanların anında satma gibi bir imkânı yok. Edis Fan Token ayrıca NFT için de kullanılacak. 

Özel Edis NFT koleksiyonu yakın zamanda ICRYPEX NFT Bazaar üzerinden satışa sunulacak. Edis Fan Token sahipleri özel Edis NFT’lerine sahip olabilecekler. Ayrıca konserlerde özel ayrıcalıklar ve sosyal sorumluluk projelerine katılım da token sahiplerini bekliyor olacak. Edis ülkemizde ilk kez böyle bir projeye imza attığı için gururlu olduğunu dile getiriyor. 
 

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir