Samura siege android inceleme

Clash of clans oynayanların belki de yeni bir oyun olarak oynayabileceği harika bir oyun Samura siege .Özellikle türkçe olması zaten büyük bir artı.Online olarak diğer kullanıcılara karşı kasabanız ve kalenizle büyük bir mücadeleye girişeceğiniz oyun, hem kaliteli görselleri hem de ses efektleri ile göze oldukça hitap ediyor.

Oyun oynanış olarak gayet basit zaten clash of clans oynayanlar mantığı bilirler.Oyunun ilk başlarında size senseiniz yapmanız gerekenleri anlatıyor.

Bilmeyenler içinkısa kısa anlatalım.

samurai2

Oyunda ana kalemizi geliştirerek yeni binalar ve de yeni birimler oluşturuyoruz.Oyunda a yeşil jeton ve de esans kaynakları kullanılmış.Esans çıkardığınız samurailer için güçlendirme iksiri olarak düşünülmüş.

Oyunda biraz gelişme göstermek için hikaye modunda ilerleyin ve sonrasında online mücadelere girin çünkü gelişmeden saldırı yaptığınızdasizden intikam alınabileceğini unutmayın.

Tek başınıza kalmamak için bir ittifaka dahil olun bu sayede ittifaktan asker takviyesi alabilirsiniz.

indir

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir