Samsung One UI 4.0 arayüzünün kararlı sürümü Aralık’ta geliyor

Samsung, Eylül ayının ortalarında Android 12 tabanlı One UI 4.0 arayüzünün beta testlerine başlamıştı. Güney Koreli şirket şimdi de ürün yazılımının kararlı sürümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Galaxy S topluluğunun moderatörü çıkış tarihini açıkladı.

Samsung akıllı telefonlar için One UI 4.0 arayüzünün kararlı sürümü Aralık ayında yayınlanacak. Verilen tarih Güney Kore pazarındaki Galaxy S21 modelleri için geçerli. Global versiyon bir müddet sonra çıkacak ancak arada çok büyük zaman farkının olması beklenmiyor.

Mükemmele yaklaştığı söyleniyor

Samsung geçen yılki One UI 3.0 güncellemesini Güney Kore ile birlikte ABD’deki kullanıcılara da sunmuştu. Yani şirket bu konuda tüketicileri birçok kez memnun etti. Bakalım aynı şey yeni ürün yazılımı için de geçerli olacak mı?

Android 12 tabanlı One UI 4.0 şu anda Galaxy S21 serisi akıllı telefonlar için beta sürüm olarak mevcut. Yeni arayüzü test eden ünlü duyumcu Ice Universe, ürün yazılımının bu kez mükemmele yaklaştığını söyledi.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir