Samsung, Galaxy A52s Telefonuna “Sanal RAM Arttırma” İmkanı Getirdi!

Samsung, telefonunuzun RAM’ini fiyatsız olarak artırmanın bir yolunu bulmuş üzere gözüküyor. Hayır, fizikî bir RAM artışından bahsetmiyoruz. Aslında bu, firmanın Galaxy A52s 5G’de aktifleştirdiği RAM Plus isimli bir özellik. RAM Plus özelliği, Android’de ve neredeyse tüm öteki çağdaş işletim sistemlerinde zati var olan bellek sayfalama özelliğinin bir tekrarı olarak tanımlanabilir.

Son güncelleme ile Samsung, Galaxy A52s 5G’ye RAM Plus özelliğini ekledi. A528BXXU1AUH9 yazılım sürümüne sahip güncelleme şu anda Hindistan’da kullanıma sunuluyor. Güncelleme, telefona 4 GB sanal bellek eklenmesinin yanı sıra kamera kararlılığını ve aygıt kararlılığını da güzelleştiriyor.

Hindistan’da (veya bu güncellemenin yakın vakitte geleceği düşünülen her yerde) bir Galaxy A52s 5G kullanıcısıysanız, Ayarlar>Yazılım güncellemesi sekmesinde İndir ve Yükle’ye dokunarak güncellemeyi denetim edebilirsiniz.

Samsung kısa bir mühlet evvel Galaxy A52s 5G’yi piyasaya sürmüştü. Daha güçlü olan Snapdragon 778G işlemcisi dışında, özellikleri ve tasarımı, bu yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy A52 5G’ye benziyor…

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir