Samsung, Android 12 tabanlı One UI 4.0 güncellemesini erteledi

Bildiğiniz üzere Samsung, Google’ın Android 12 beta test programında yer almıyor ancak bu durum Güney Koreli şirketin yeni nesil mobil işletim sistemini temel alan yeni bir arayüz üzerinde çalışmadığı anlamına gelmiyor.

Samsung daha önce Galaxy S21 serisi mevcut amiral gemileri için One UI 4.0‘ın açık beta sürümünü 9 Eylül‘de yayınlayacağını duyurarak kullanıcıları sevindirmişti ancak şirket verdiği bu sözü maalesef tutamadı.

Eylül bitmeden yayınlanabilir

Gecikmenin nedeni henüz bilinmiyor. Samsung’un beta güncellemelerinden sorumlu topluluk yöneticilerinden biri, One UI 4.0’ı bekleyen ve hayal kırıklığına uğrayan herkesten özür diledi.

Şirket yeni bir tarih vermedi ancak büyük olasılıkla yeni ürün yazılımı Eylül ayı bitmeden yayınlanacak. One UI 4.0 beta sürümünün ilk olarak Samsung’un ana vatanı Güney Kore‘deki kullanıcılara sunulması planlanıyor.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir