Resident Evil: Welcome to Raccoon City Filminden İlk Görüntüler Kafa Karıştırdı

Resident Evil markası önümüzdeki dönem ekran önünde en sık göreceğimiz oyun olacak. Netflix’in markayı hem animasyon hem de kanlı canlı bir dizi yapmaya çalıştığını biliyoruz. Öte yandan Resident Evil: Welcome to Raccoon City adında bir sinema filmi de bizleri bekliyor. Raccoon City’e yeniden hoş geldin demeye kısa bir süre kala filmden ilk görüntüler görücüye çıktı.

IGN’in paylaştığı fotoğraflarda Leon, Claire, Albert Wesker, Brad Vickers ve Chris Redfield karakterlerini görebiliyoruz. Ayrıca Marina Mazepa‘nın canlandırdığı Lisa Trevor‘un mutasyona uğramış hali de paylaşılmış. Filmin ilk görüntüleriyle birlikte hayranlardan ciddi bir homurdanma da yükselmeye başladı. Özellikle Leon’u canlandıran Avan Jogia rol için pek olmamış gibi gözüküyor.

  • Netflix, Resident Evil Dizisinin Kadrosunu Açıkladı

Yine de filmle ilgili sevindirici haberleri stüdyo erken vermişti. En azından işin hikaye kısmında oyunlara yüzde yüz sadık olunacağı belirtilmişti. Bu sözün ne ölçüde gerçeğe dönüştüğünü ise 24 Kasım günü öğreneceğiz. Johannes Roberts‘ın yazıp, yönettiği Resident Evil: Welcome to Raccoon City, umarım fragmanıyla işleri biraz daha yoluna sokmayı başarır.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir