Realme V11s 5G resmi olarak tanıtıldı

Realme, Çin’de Realme V11s 5G adlı V11 akıllı telefonunun daha hızlı ve yeni bir sürümünü piyasaya sürdü.

Yeni cihaz DRE teknolojisi sayesinde 11 GB‘a kadar genişletilebilen 6 GB RAM ve Dimensity 810 yonga seti barındırıyor. Realme V11s’nin V11 modeline çok benzediğini belirtelim. Zira aynı gövdeye, arkada aynı kameralara (13MP + 2MP) ve 18W hızlı şarj desteğiyle aynı 5000 mAh pile sahip. Akıllı telefonun ön kamerası ise 8MP çözünürlük sunuyor.

215 dolardan satışa çıktı

Ana değişiklik, Mediatek‘in güncellenmiş yonga seti ve akıllı telefonun aynı anda daha fazla uygulamayı açık tutabilmesi için dahili depolamanın geçici bir RAM görevi görmesini sağlayan DRE (Dinamik RAM Genişletme) özelliğinin eklenmesi. Bu teknoloji, 4GB RAM’li varyantın 5GB‘lık gibi çalışmasına izin verirken, 6GB’lık sürümü ise 11GB RAM‘e kadar çıkabiliyor.

Realme V11s 5G, 128 GB dahili depolama alanına sahip ve Çin’de 1399 Yuan (215 dolar) fiyatla mor veya siyah olarak satın alınabilir. Şu anda diğer bölgelerdeki kullanılabilirlik hakkında maalesef bir bilgi yok.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir