Razer, Profesyonel Gamepad’i Wolverine V2 Chroma’yı Duyurdu

Oyuncular için dünyanın başkan ömür üslubu markası Razer, bugün şimdiye kadarki en gelişmiş gamepad olan Wolverine V2 Chroma’nın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. PC’nin yanı sıra Xbox Series X|S ve Xbox One konsollarında da oynanabilen gamepad için Razer, sınıfının en düzgünü PC etraf üniteleri serilerinden onlarca yıllık rekabetçi harikalık ve Ar-Ge’yi alarak bu tahsilleri büsbütün yenilenmiş Wolverine V2 Chroma’ya dönüştürdü.

Yeni Razer Wolverine V2 Chroma, Xbox ve PC oyuncuları için en âlâ gamepad olup Razer’ın ultra hassas Mecha-Tactile anahtar teknolojisi ve istikrarlı, rekabet odaklı kablo teması sayesinde piyasadaki gamepad’ler ortasında en süratli çalıştırma ve reaksiyon müddetlerine sahip olmakla övünmektedir. Bu gamepad, yeteneklerini bir sonraki düzeye taşımak isteyen tüm önemli yetenekler için olmazsa olmazdır.

Aygıt özellikleri şunları içerir:

  • Üstün süratli çalıştırma (actuation) ve reaksiyon mühletleri için Razer™ Mecha-Tactile Aksiyon Düğmeleri ve D-Pad
  • 6 Ek Çok Fonksiyonlu Düğme (2 üst tampon artı 4 art tetik)
  • Değiştirilebilir Thumbstick Kapakları (Ekstra kubbeli ve daha uzun girintili parmak çubukları içerir)
  • Tetik Durdurma Anahtarlı Hassas Tetik Modu
  • Yeni L Biçiminde tasarım ve Tam Kapsamlı Sarma Tutuşlu destek noktası
  • Razer Chroma™ RGB takviyesi

Wolverine V2 Chroma profesyönel gamepad, Razer’ın yeni başlattığı ve konsolda Razer eser ailesiyle oynamanın getirdiği rekabet avantajlarını sergilemeye odaklanan “Connect. Compete. Conquer.” isimli kampanyasının mihenk taşlarındandır.

Wolverine V2 Chroma hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir