Rainbow Six Extraction’ın Yeni Görüntüsünde Bol Bol Yeni Ayrıntı Var!

Açık konuşayım, yayınlanan her görüntü ile fikrimi biraz daha değiştiren bir oyun oldu Rainbow Six Extraction. Birinci duyurulduğunda çok da umutlu olmadığım oyun şu sıralarda beni az da olsa heyecanlandırır noktaya geldi. Yayınlanan her görüntü ile de fikrim değişmeye devam ediyor.

Dün gerçekleşen PlayStation Showcase esnasında bir defa daha ortaya çıkan oyun, bu kere bize öykünün geniş açısını veriyor. Bu defa kümemizin “gayriresmi” önderi olan Ash, uzun uzun anlatıyor kıssanın başlangıcını. Akabinde Reach grubunda bulunacak karakterlerimizin bir kısmını görebiliyoruz.

Ubisoft daha evvel oyunun mekaniklerini gösteren ayrıntılı bir görüntü da yayınlamıştı. Bu görüntüde farklı oyun modlarına ve kullanabileceğimiz ekipmanlara yakından bakmıştık. Tüm oyun boyunca kullanacağımız operatörleri geliştirerek farklı yeteneklerin açılmasını sağlayabileceğiz.

Rainbow Six Extraction’ın Siege operatörlerini kullanmaya devam edeceğini biliyoruz. Öte yandan oyunun, kendine has operatörlere sahip olmayacağı doğrulanmıştı.

Rainbow Six Extraction, Ocak 2022’de oyun severlerle buluşacak.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir