PUBG’ye Fantastik Bir Battle Royale Modu Gelebilir Mi?

Oyun dünyasının favori aktifliği Cadılar Bayramı yaklaşmaya başladı. Bu nedenle pek çok çevrimiçi oyunun çehre değiştirdiğini görebiliyoruz. Bu furyaya PUBG’nin katılması da kaçınılmaz elbette. İşte bu sebeple ufak tefek ipuçları yayınlamaya başladı PUBG Corp.’un geliştiricileri.

YouTube kanalına yüklenen bu ipucu görüntüsünde “Halloween Battle Royale” ismi kullanılmış. Şimdi bu yeni mod hakkında ortada çok fazla ayrıntı olmasa da biz kendisini, 1 Nisan için tasarlanan Fantasy Battle Royale moduna bir epey benzettik. Ama bu sefer işin karanlık tarafına geçiş yapacağız üzere görünüyor.

Alışılmış ki mod şimdi doğrulanmış ya da ayrıntılandırılmış değil. Yeniden de görünen köy kılavuz istemez atasözünü hatırlatmakta yarar var diye düşünüyorum. Kısa mühlet içerisinde tekrar oyuna eklenecek modda, Cadılar Bayramı temasının ağır olarak işlendiğini göreceğiz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir