Pokemon GO’ya Kıymetli Oynanış Değişiklikleri Gelecek

Niantic, Pokemon GO’ya değerli oynanış değişiklikleri getirmeye hazırlanıyor. Geliştirici şimdi bu değişiklikleri detaylandırmamış olsa da “ufak değişimler” olacağını söz etmiş. Lakin yayınlanan blog yazısındaki satır ortalarına baktığımızda değişikliklerin epey büyük olduğunu görebiliyoruz.

Yakın vakitte yalnızca birtakım bölgelerde açık olacak bu yeniliklerin en başında “takma isimler” geliyor. Bilhassa yeni oyuncuların isim bulma konusunda zorluk çekmemesi için elinden geleni yapacak üretimci. Buna ek olarak tekrar yeni oyuncuları oyuna alıştıracak Special Research vazifeleri de yolda.

Asıl dikkat cazip yenilik ise oyunun PokeStop ve yumurta sisteminde yaşanacak. Şimdi bu mevzuda bir ayrıntı paylaşmayan Niantic, bilhassa bu ikilinin değişeceğini tabir etmiş. “Yeni PokeStop özellikleri” olarak nitelendirilen bu değişiklikleri merakla beklediğimizi belirtelim.

Değişimlerin ne vakit geleceği ise kesinleşmedi.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir