Plague Inc Oyunu

Yaratıcı mobil oyun isteyenler için sizlere mükemmel bir tavsiyemiz var. Daha önce karşılaşmadığınız tarzda bir strateji oyununun sizleri beklediğini ifade etmek isteriz. Tüm dünyayı etkisi altına alacak olan bulaşıcı bir hastalığı olabildiğince çok kişiye bulaştırmaya çalışacağınız oyunun adı Plague Inc’tir.

Plague Inc Oyunda 12 Farklı Hastalık

Oyun içerisinde birbirinden farklı toplam 12 adet hastalık çeşidi bulunmaktadır. Her bir hastalığın ise kendine has özellikleri bulunmaktadır. dolayısıyla sizler de bu özellikleri bilerek strateji gerektirmeniz gerekmektedir. Ardından da dünya genelinde 50 ülkeden daha fazlasına bu hastalıkları bulaştırmanız gerekecektir.

Plague Inc

Son derece ilginç bir oyun amacı bulunan bu oyunda sizler de hedeflerinize ulaşmak için ciddi çabalar sarf edeceksiniz. Herkes hastalık sebebiyle telaşa kapılacakken sizler bunu gördükçe daha da fazla sevineceksiniz.

Uygulama içi satın alma özellikleri bulunan bu oyunu oyun marketlerinden indirebilirsiniz. Oyunun toplam boyutu 48,44 MB olduğu için çok fazla yer kaplamayacaktır. Bu sayede de herkesin rahatlıkla indirip oynayabilmesi mümkün olacaktır.

Sürekli olarak güncellemeler ile güncel tutulan bu oyun sayesinde sizler de eğlenmeye devam edeceksiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak bu oyundan alacağınız zevki daha da artırabilirsiniz. Plague Inc oyununda kazandığınız puanları da sosyal medya platformlarında paylaşarak rekabeti daha da kızıştırabilirsiniz. İlerledikçe daha da zorlaşacak bu oyunu sizler de indirebilir ve boş vakitlerinizde sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir