Pazaryeri entegre sistemi tavsiyem:DOPİGO

Son bir haftadır baktığım mağaza için pazaryelerini entegre eden firmaları incelemede bulundum.Bu sistemlerden uygun ücreti ve de işlevselliği itibariyle Dopigo hoşuma gitti.

Apileri tanıtmak çok kolay.Ayrıca destekleri çok etkili.14 gün ücretsiz kullanıma sunulması da müşteri için güzel bir imkan.Çoğu firma ücretsiz sistemlerini ücretsiz kullanmaya izin veriyor ancak ürün çekemiyorsunuz.Bu da tecrübe edinmenize imkan vermiyor.

İlave olarak mobil uygulaması da var oldukça kullanışlı bulduğum bu sistemi tavsiye ediyorum.

 

 DOPİGOYU TANIYALIM.

Dopigo, pazaryerlerindeki mağazalarınızda tüm işlemleri uçtan uca tek ekrandan yönetebilmenizi sağlayan bir e-ticaret kolaylaştırıcısıdır.

Dopigo sayesinde; sadece birkaç saniyede ürün oluşturabilir ve aynı anda tüm mağazalarınızda satışa çıkartabilir, tüm siparişlerinizi tek ekranda takip edebilir, bunlara ilişkin faturalarınızı ve kargo etiketlerinizi tek tuşla yazdırabilirsiniz. Ayrıca tüm müşteri bilgilerinizi topluca görüntüleyebilir, rakip fiyat takibi özelliği sayesinde rakiplerinizin fiyatlarını sürekli izleyebilir, kendi fiyatlarınızı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

Şimdilik n11.comhepsiburada.com ve gittigidiyor.com ile entegre olan Dopigo, yakında başka platformlar ile de entegre olacaktır.

 

Özellikler: 

Pazaryerlerindeki ürün ve siparişlerinizi birden çok ekran yerine tek ekrandan yönetme

Tek tuşla kargo etiketi ve fatura oluşturabilme

Otomatik stok güncellemesi (Stok açığı ortadan kalkıyor.)

İsterseniz E-fatura desteği

Rakip Fiyat özelliği (Rakiplerinizi fiyatlarını takip edebilir, sistemin otomatik olarak dinamik fiyat ayarlaması yapmasını sağlayabilirsiniz.)

Pazaryeri bazlı farklı fiyat ve stok yönetimi yapabilme

Katalog sayfası oluşturabilme (İstenirse Domainyönlendirerek basit bir site gibi kullanılabilir.)

Müşterilerin datalarına topluca dışarı aktarabilme (Böylece toplu mailing yada sms kampanyası yapabilirsiniz.)

 

Fiyatlar aylık 99 TL TL + KDV. 3 Aylık 249TL+KDV. 1 Yıllık 749 TL+KDV. Bu fiyata 3 entegrasyon, 10 ürün için dinamik fiyat takibi, e-katalog dahildr. Detaylar için: https://www.dopigo.com/fiyatlar/

 

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir