Oyun Dünyasının Mitolojik Oyunu : Pantheon War

Online oyunlar dünyasına yeni katılan Pandora’nın Kutusu, ülkemizde büyük yankı uyandırdı. Tarayıcı üzerinden oynanabilen bu oyun, antik Tanrıları seven ve son teknoloji sistemiyle, büyülü bir dünyada yaşamak isteyenlerin tercihi olacak.

pantheon-war-karakter-secimi

Oyunun sunduğu özellikler krallık sistemi ve otomatik savaşların dışında, çapraz krallık savaşları oldukça popülerdir. Avcı, büyücü ve savaşçı karakterlerini seçerek oyuna giriş yapıyorsunuz ve karakterinize bir isim oluşturup oyuna başlayabilirsiniz.

Otomatik atak sistemi ile kolay bir şekilde yüksek seviyelere çıkmanız mümkün olabilmektedir. Krallık sistemi ile sunucunun en iyisini belirleyerek, daha iyi yetkiler kazanabilirsiniz.

pantheon-war-otomatik-atak

Arenaya Giriş

Pantheon War için beğenilen özellikler arasında yer alan arenada, her gün belirli bir sayıda bu alana giriş imkanınız oluyor.

Kısa sürede yükselebildiğiniz için, gücünüze güç katmanız da oldukça kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Oyunun online oynanabilmesi de oldukça popüler bir seçimdir ve istediğiniz zaman seviyenizi geliştirebilirsiniz.

pantheon-war-arena

 

Teknik Gelişmeler

Oyunun online olarak oynandığı için, Türkiye’de de sunucu barındırmaktadır ve teknik sorunlar pek fazla karşınıza çıkmayacaktır.

Özellikle mitolojik oyunları sevenler için birebir bir oyun olan Pandora’nın kutusu, en iyi koşullarda yararlanabileceğiniz Türkçe dil desteği ile de hizmet vermektedir. Hiçbir şekilde indirmenize gerek kalmayan oyunu büyük bir kolaylıkla oynayarak kısa sürede yükselebileceğiniz için, keyifli bir şekilde oyununuzu takip edebilirsiniz.

Yeteneksiz olduğunuzu düşünseniz, bile oyunu bir kez oynamaya başlayınca nasıl kolay oynanabildiğini göreceksiniz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir