Online Soccer Manager

 

Futbol oyunu oynamayı veya takım yönetmeyi sevenler için Online Soccer Manager oyunu birebir olacaktır. Bu oyunda sizler istediğiniz dünya liglerinden birisinden takım seçmektesiniz. Ardından da takımınızı güçlendirerek lig mücadelesine başlayacaksınız. Bu süre içerisinde güçlü oyuncuları transfer ederek sizler de rakiplerinizin gözünü korkutmalısınız.

Hedefe Ulaşın

Takımınızı seçtikten sonra sizlere bir hedef verilmektedir. Bu hedef takımın kalitesine göre değişmektedir. Güçlü bir takım için 1.lik hedef olarak konulabilirken zayıf bir takım için de 14 ya da 15 olabilir. Dolayısıyla zayıf bir takımı seçseniz de hedefinizi gerçekleştirmeniz halinde başarılı olmuş sayılmaktasınız.

Online Soccer Manager

Arkadaşlarınızla Oynayın

Online Soccer Manager oyunu online olarak da oynanabilmektedir. Dolayısıyla arkadaşlarınız ile bir lig oluşturabilir ve beraber oynayabilirsiniz. Bu sayede rekabet çok daha kızışacaktır.

Oyun içerisinde takımın talimatlarını sizler vermektesiniz. Bu kapsamda takımın kaptanını, asıl ve yedek oyuncuları, penaltı atacak oyuncuyu, köşe vuruşunu kullanacak oyuncuları vb. Hepsini sizler belirleyebilmektesiniz.

Birden Fazla Takım Seçme

Oyunda birden fazla takım seçmek de mümkün olmaktadır. Ancak bunun için ilk seçtiğiniz takımla belirli bir süre boyunca oynamanız gerekmektedir. Ardından da iki veya daha fazla takım seçebilirsiniz.

Oyun içinde ayrıca bir de takım yöneticileri bulunmaktadır. Sizin başarılarınıza göre bu yöneticiler de memnun olmakta ya da sinirlenmektedirler. Dolayısıyla sizler de takım yöneticilerinizi memnun etmek için Online Soccer Manager oyununda büyük başarılar elde etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir