Netflix’in Tomb Raider Animasyonu Hayley Atwell’i Takımına Kattı

Netflix‘in oyun uyarlamalarını ilerleyen periyotlarda çokça göreceğiz. Yalnızca canlı değil animasyon olarak da çokça uyarlama bizleri bekliyor. Tomb Raider‘ı her manada baştan yaratan Square Enix, markayı ekran önünde de daha faal kullanmak istiyor. Alicia Vikander‘in başrolünde yer aldığı Tomb Raider sineması devamına hazırlanırken Netflix de bir animasyon dizi için kolları sıvadı.

Dizide Lara Croft’un seslendirmeni de belirli oldu. MCU’nun Peggy Carter’ı Hayley Atwell yeni animasyonda Lara’ya ses verecek.

  • Netflix Bu Sefer De Dragon Age Dizisine Hazırlanıyor
  • Netflix, Skull Island ve Tomb Raider Animeleri İçin Sipariş Verdi

Netflix Geeked hesabının birinci kere duyurduğu habere nazaran Atwell’in takıma katılacağı bir müddettir belliymiş. Bu yeni dizide de tıpkı sinema uyarlamasında olduğu üzere yeni kuşak Tomb Raider üçlemesi temel alınacak. Eski biçim Lara ve Angelina Jolie’ye evsahipliği yapan cihan büsbütün tarihe karışmış üzere gözüküyor. Tomb Raider animasyonunun yayın tarihi ise hala açıklanmadı.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir