Minecraft Live’da Seçebileceğiniz Yeni Mob Belirli Oldu

Minecraft Live, her yıl olduğu üzere bu yıl da değerli bir seçimi oyunculara bırakacak. Üç farklı mob ortasından verdikleri oylarla oyuna eklenecek yeni mobu seçecek olan oyuncular, şimdilerde Mojang’in tanıtımlarını yakından takip ediyor. Bugün de karşımızda ikinci seçeneğimiz Allay var.

Hatırlarsanız dün Glare ismi verilen mob ile tanışmıştık. Allay, Glare’in tersine çok daha etkileşimde bulunabilecek bir mob. Kendisine verdiğiniz itemden toplamaya başlayacak olan Allay, sizin yerinize bu yorucu işleri yapabilecek. Müzikten epey hoşlanan mobumuz, topladığı eşyaları nota bloklarının yanına bırakacak.

Allay ve Glare’in akabinde bir mob tanıtımı daha gerçekleşecek. Yarın tanıtılacak yeni mobun akabinde oyuncular bu üçlü ortasından birini seçerek oyuna eklenmesini sağlayabilecek. Yalnızca YouTube beğenilerine bakarak Allay’ın şu an çok daha tanınan göründüğünü de belirtelim.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir