Minecraft Live’da Seçebileceğimiz Son Mob Ortaya Çıktı

Minecraft Live 2021 adım adım yaklaşıyor. Her yıl olduğu üzere bu yıl da oyuna eklenecek mob seçimini oyunculara bırakmak isteyen Mojang, bu mob’ların üçüncüsünü de tanıttı. Glare ve Allay’ın akabinde sıra “Bakır Golem’e” geldi.

  • Minecraft’ın Yeni Mobunu Seçmeye Hazır Olun!

  • Minecraft Live’da Seçebileceğiniz Yeni Mob Belirli Oldu

Yeniden kısa bir görüntü ile tanıtılan Bakır Golem, birebir Demir Golem üzere oyuncular tarafından üretilebilecek. Lakin Bakır Golem’lerin en büyük farkı, vakit içerisinde paslanmaları olacak. Bu golemleri wax ile temizleyip temizleyemeyeceğimiz ise şimdi netleşmiş değil. Bakır Golem’in özelliği ise tüm bakır tuşlara basabilmesi olacak.

Hülasa her üç mob’umuz da oyuncuya dayanak olması için tasarlanmış görünüyor. Glare ile karanlık bölgelerde uyarılabilecek, Allay ile çeşitli eşyaları toplamayı bırakabilecek ve Bakır Golem ile çeşitli otonom sistemler yapabileceksiniz. Bakalım Minecraft Live’da seçilecek mob hangisi olacak?

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir