LG G Stylo inceleme

LG’nin amiral gemisi olarak görülen  LG G Stylo türkçe sitelerde henüz bir inceleme videosu yayınlanmadı.Burada izlediğim videoda detaylı olarak bir inceleme yapılmış.İnceleme ingilizce kısaca öne çıkan özellikleri ile bu incelemeye değinmek istedim.

LG Mayıs ayında Güney Kore’de piyasaya sürdüğü ve oldukça dikkat çeken LG G Stylo modeli ile her geçen yeni modeli ile birlikte konumunu daha sağlam hale getiriyor. Özellikle LG G2 ile başlayan süper çıkış, G3 modeli ile zirvelere çıktı. Üstüne üstelik LG G3 modelinin sürekli farklı modellerini de piyasaya sürerek, sevenlerini daha da mutlu etmeyi başardı.

LG G Stylo büyük ekranı ve kalemi ile de akıllı telefon piyasasına çok farklı bir boyut getirmeyi başardı. Ülkemizde olmasa dahi özellikle Avrupa ülkelerinde cihazın oldukça tutulduğundan ve sağlam bir kitlesi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Büyük ekran ve kalemin yanı sıra cihazın donanımsal özelliği olarak en dikkat çeken yanı ise 2 TB microSD kartı destekliyor olması. 8 MP ana kamerası olan akıllı cihazın selfie kamerası ise 5 MP. 163 gr ağırlığa sahip olan telefonun kalınlığı ise 9.6 mm. 4G destekleyen G Stylo gücünü ise 3000 mAh bataryadan alıyor. 1.5 GB RAM’ı olan cihazın sahip olduğu hafıza alanı 8 GB iken LG, sevenlerine microSD kart desteği vermeyi de göz ardı etmemiş. Bu microSD kart desteği ilavesiyle akıllı cihazınızın depolamasını 2 TB’a kadar yükseltmeniz mümkün hale geliyor.

lg gstylo

5.7 inç büyüklüğünde bir ekranı bulunan LG G Stylo’nın çözünürlüğü ise 1280×720 piksel olarak üretilmiş. İşlemcisine bakıldığında ise Qualcomm’u kullanan LG, 64 bit destekli 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 410 chipset G Stylo’da yerini almış.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir