Konami’nin Yeni Futbol Platformu eFootball 2022, 30 Eylül’de Çıkıyor

Konami Digital Entertainment BV bugün, eFootball 2022’nin tüm dünyada PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10 ve PC Steam için 30 Eylül’de çıkacağını açıkladı.

eFootball 2022’nin 30 Eylül’de gerçekleşecek çıkışıyla kullanıcılar yeni ve oynaması ücretsiz futbol simülasyon platformundan neler bekleyebilecekleri hakkında fikir sahibi olacaklar. Oyunun lansmanını takiben, sonbahar ayları içinde gelmesi planlanan ilk büyük güncellemeyle ise iOS ve Android sürümleri yayınlanacak.

eFootball™ 2022 Lansman İçerikleri

eFootball™’un temelini, oyuncuların 30 Eylül’den itibaren gerçek hayattaki takımlarla hiçbir ücret ödemeden maçların keyfini çıkarabilecekleri eFootball™ World oluşturuyor ve şunları içeriyor:

Offline Maçlar

Toplam dokuz kulüple yapay zekaya veya bir arkadaşınıza karşı çevrimdışı oynayın. Lansmanda yer alacak kulüpler: FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate ve São Paulo FC.

Altı stadyum arasından seçim yapın. Bu stadyumlar, Nou Camp, Old Trafford, Allianz Stadyumu, Emirates Stadyumu, Allianz Arena ve eFootball Stadyumu.

Online Etkinlikler

Önceden belirlenmiş takımları kullanarak platformlar arası eşleştirmeyi (PlayStation®5 ve PlayStation®4, Xbox Series X|S ve Xbox One) destekleyen, haftalık çevrimiçi etkinliklere katılın ve GP gibi çeşitli ödüller kazanın.

eFootball™ 2022’ye Lansmandan Sonra Gelecek Büyük Güncelleme İçerikleri

Sonbaharda gelecek ve kesin tarih daha sonra açıklanacak büyük bir güncellemeyle, eFootball™ World’e Creative Teams dahil olmak üzere çeşitli özellikler ücretsiz olarak eklenecek. Bahsi geçen güncelleme, platformun yeni monetizasyon modelini de tanıtacak. Bu model tüm oyunculara benzer seviyelere ulaşma şansı vermek üzere özel olarak dengelendi.

Güncellemeyle şu içerikler gelecek:

Creative Teams

Favori formasyonlarınıza ve oyun taktiklerinize uyan futbolcular ve antrenörlerle anlaşın, ardından onları dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı oynamaları için eğitip güçlendirin. eFootball™ 2022, oyuncuların istedikleri transferleri hedefleyerek hayallerindeki takımı daha kolay oluşturma fırsatı tanıyor.

Hayalinizdeki kadroyu kurmadan önce armasını, formasını ve stadyumunu* kullanabileceğiniz, 600’ün üzerinde lisanslı kulüp/takım arasından bir Base Team seçin

Yeni Maç Modları

eFootball™ Creative League – Bu mod oyuncuların oluşturdukları Creative Team’lerin diğer oyunculara karşı rekabet ettikleri bir ligdir. Bir sonraki lig seviyesine terfi etmek için puan toplayın ve 10 turdan oluşan maçların her birinde performansınıza göre ödüller kazanın

Tour Event – AI rakiplere karşı tur formatında oynayın, Etkinlik Puanları (Event Points) biriktirerek ödüller kazanın

Challenge Event – Diğer oyunculara karşı çevrimiçi oynayın, ödüller kazanmak için belirlenen hedefleri tamamlayın

Online Quick Match –600’den fazla lisanslı kulüp/takımla diğer oyunculara karşı sıradan bir çevrimiçi maç oynayın; bu mod platformlar arası eşleştirmeyi destekler (yalnızca PC ve konsollar)

Online Match Lobby – size özel çevrimiçi bir maç odası oluşturun ve diğer oyuncuları teke tek maça davet edin.

Yeni Oyuncu Tipleri

Standard – mevcut sezondaki performansları temel alınan oyuncular. Bunlar eFootball™ Coins (Chance Deal item) veya GP (Nominating Contracts item) ile alınabilir.

Trending –belirli maçlarda veya haftalarda sergiledikleri performansla göz dolduran oyuncular; Nominating Contracts ile alınabilirler.

Featured – eFootball™ Coins (Chance Deal item) veya eFootball™ Points (Nominating Contract item) ile alınabilen, özel olarak seçilen oyuncular.

Legendary – belirli bir sezondaki muhteşem oyunlarıyla göz dolduran oyuncular eFootball™ Coins (Chance Deal item) ya da eFootball™ Points (Nominating Contract item) ile alınabilirler

eFootball™’da üç adet oyun içi para birimi bulunmaktadır. Bunlar: eFootball™ Coins (premium para birimi), GP (oynayarak kazanılır) ve eFootball™ Points (oynayarak kazanılır)

Match Pass & Hedefler*

Oyuncular farklı maç türleriyle bir süre oynadıktan sonra, Match Pass’ler seçilen belirli oyuncularla sözleşme imzalanmasına olanak tanıyan “Nominating Contract”, eFootball™ Coins ve daha fazlasını kazandırmaya başlar. Kullanıcılar ayrıca daha da büyük ödüller için premium “Advantage Match Pass” satın alma seçeneğine de sahip olacaklar.

Ayrıca belirli hedefleri tamamlayarak oyun içi bazı ödüller kazanma şansına sahipsiniz. Daha da büyük ödüller kazanmak için eFootball™ Coins harcayarak “Premium Hedeflerin” kilidini açabilirsiniz.

Daha detaylı bilgileri oyunun alabilirsiniz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir