İmessage Kaydı Nasıl Silinir?

İmasage kaydının silinmesinden bahsetmeden önce imassage kaydı nedir ve ne amaçla kullanılır isterseniz önce bundan biraz bahsedelim. İmassage cep telefonlarında olan bir uygulana bir tür haberleşme sistemidir. Bu sayede mesaj yolu ile yapılan iletişimlerde ücretsiz hizmet görebilir ve bu yolla birçok şekilde hizmet görebilir ve ücretsiz iletişim sağlayabilirsiniz. Bunun için bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Karşı tarafında bu uygulamadan yararlanıp yararlanmadığını anlamak çok kolaydır. Mavi ışık bildirimdeyse iletişime geçtiğiniz kişi de aynı uygulamadan yararlanıyor demektir.

İmasage Uygulamasıyla Yapabileceğimiz Uygulamalar

Ücretsiz bir iletişim imkanı sunan imasage uygulaması ile telefonumuzda birçok yönden uygulama yapabiliriz. Örneğin bu uygulama ile ücretsiz şekilde arkadaşlarımıza mesaj atabilir, Facabook gibi sosyal ağlardan fotoğraf paylaşabiliriz. Bu uygulama özellikle mesaj hizmetini sık kullananlar için çok işe yarayabilir. Bu uygulamayı indirmek için ad soy ad gibi kısımlar doldurulup şifreyi girdiğiniz anda işlem tamamlanır ve istediğiniz zaman uygulamayı aktifleştirebilirsiniz.

İmessage Kaydının Silinmesi

Bize iletişim konusunda hizmetler sunan imasage kaydı silinmesi de son derece basit bir işlem olup istediğimiz zaman bu uygulamayı telefonumuzdan kaldırabiliriz. Bunun için yapmamız gereken şey telefonunuzun ara yüzünde olan bu uygulamayı kaldırmak için bu uygulamanın üzerine basılı tutarak x işaretine basılı tutmaktır. Telefonunuzun ayarlar kısmından da kalktığını kontrol edebilir ve silme işlenin olup olmadığını ayarlardaki bildirimlerden takip edebilirsiniz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir