HUAWEI MatePad T8 Kids Edition Satışa Sunuldu

MatePad T8 Kids Edition, 8 inçlik ekranı, hafif ve şık metalik tasarımı ve EMUI10 arayüzü ile konforlu bir kullanıcı tecrübesi vaad ediyor. Ayrıyeten çocuklara yönelik dört farklı göz muhafaza modu ile çocukların eğitiminde de sağlıklı bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Çocuklar için inançlı bir alan

Huawei MatePad T8 Kids Edition, çocukların kendini geliştirmesi, öğrenmesi ve eğlenmesi için özel bir alan sunan çocuk modu da barındırıyor. Ebeveyn denetimleri ile aileler çocuklarının erişebilecekleri içerikleri, uygulamaları, bunlara ne vakit ve ne kadar mühlet boyunca erişebileceklerini denetim edebiliyorlar. Çocuk modu, mavi ışık filtresi, sağlıklı duruş durumu hatırlatması, bozuk yol alarmı ve eBook modundan oluşan dört adet göz muhafaza modu barındırıyor. İnançlı şarj kilidi, şarj sırasında tablete erişimi engelleyerek çocukların elektrik tehlikesine karşı inançta tutuyor.

Çocukların günlük aktivitelerine uygun, yenilebilir inançlı silikondan yapılmış, darbeye sağlam bir kılıfla birlikte gelen HUAWEI MatePad T8 Kids Edition, fikirli tasarımı sayesinde çocukların tableti kolay kolay tutmasını sağlıyor ve tabletin tutamağı birebir vakitte izleme rahatlığı için bir dayanak standı fonksiyonu görüyor.

Çocuklar için özel olarak tasarlanmış kalem ile yaratıcılıklarını geliştirebilirler. Çanta yuvasında inançlı bir biçimde tutulabilen bu kalemin seyahat ederken kaybolma mümkünlüğü çok daha düşük. Farklı vuruşlar, çizgiler ve renkler ile çocuklar için imkanlarla dolu sanatsal bir yol açabilir. Kalem istenirse kılıfa bağlanabildiği için her vakit çocukların elinin altında olur.

Hafif ve ergonomik gövde

MatePad T8 Kids Edition ekranın sağ ve sol taraflarındaki yalnızca 4,9 milimetrelik çok ince çerçevesi ile yüzde 80’in üzerinde gövde – ekran oranı sunuyor. Kullanıcılara geniş ekran alanı sunan MatePad T8 Kids Edition, 310 gram tartısı ile tek elle kullanıma da uygun olarak tasarlandı. Ergonomik kıvrımları uzun müddet elde tutulsa bile rahatsızlık vermemesi üzerine tasarlanan tabletin art kısmı kumlanmış metal kullanılarak pürüzsüz bir dokuya kavuşturuldu.

Uzun vadeli güçlü performans

Farklı çalışma ve oyun senaryolarını destekleyen MatePad T8 Kids Edition, 2.0 GHz suratında çalışan 8 çekirdekli, düşük güç tüketimli bir işlemci barındırıyor. 5100 mAh pili ile birleştiğinde MatePad T8 Kids Edition, 12 saat boyunca durmaksızın görüntü gösterimi yapabiliyor yahut 600 saat boyunca bekleme modunda kalabiliyor. Tabletin göz konforu modu, ekranın renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Kullanıcı ayrıyeten istediği renk sıcaklık ayarını kendi de yapabiliyor.

EMUI10 ile 

Huawei MatePad T8 Kids Edition, EMUI10.0.1 versiyonu ile birçok akıllı özellik sunuyor. Özelleştirilen Android işletim sistemi çok daha süratli karşılık verebilmesi için optimize edildi. Yeni karanlık mod özelliği, bilhassa uzun müddetler boyunca okumak isteyen kullanıcıların göz konforunu korumak için sisteme dahil edildi. Morandi renk paletinin arayüzde kullanımı ile EMUI10 eskisine nazaran daha cazibeli bir görünüme kavuştu.

Huawei MatePad T8 Kids Edition, 1.499 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı Huawei Online Mağaza’da yerini alıyor. Tableti alanlar birebir vakitte HUAWEI FreeBuds 3i sahibi de oluyor.  

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir