HBO dizisi The Last of Us’tan Joel’un olduğu set görselleri paylaşıldı

PlayStation’ın sevilen oyunlarından olan The Last of Us’ın bildiğiniz gibi bir dizisi geliyor. Çekimleri şu anda devam eden diziden de yeni set görselleri paylaşıldı.

Görsellere baktığımızda bulanık da olsa Joel‘i, yani Pedro Pascal’ı görebiliyoruz. Daha önce paylaşılan resmi görseldeki gibi oyundakine yakın bir tarz sahip olduğu net bir şekilde belli. Diğer görsellerde ise setten alınan görselleri görebiliyoruz. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini, Naughty Dog’un kreatif direktörü Neil Druckmann ve Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin birlikte üstlenecek. Dizinin müziklerini ise oyunun da müziklerini yapan Gustavo Santaolalla yapacak. Dizi, HBO’da yayınlanacak.

Dizinin şu ana kadar belli olan oyuncu kadrosu şöyle: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene),Anna Torv (Tess), Nico Parker (Sarah), Jeffrey Pierce (Perry), Con O’Neill (Bill) ve Murray Bartlett (Frank).

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir