Hawkeye Dizisinden Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Harika kahraman sinemaları yahut dizileri gereksiz yere çok önemli olunca biraz can sıkıcı bir hal alıyor. Her karakter eğlenceli olacak diye bir kural yok fakat bunu hayata geçirebilince Deadpool örneğindeki üzere şahane şeyler izleyebiliyoruz. Marvel Sinematik Kainatı esasen en başından bu yana bu eğlenceli sinemalarında ve artık dizilerinde de kullanmayı çok seviyor. 24 Kasım günü Disney+ üzerinden yayın hayatına başlayacak olan Hawkeye dizisi de hem bol cümbüşe hem de bol aksiyona sahne olacak. Dizinin yeni fragmanı da izleyici tam bu noktadan yakalıyor.

  • What If 1. Dönem – İnceleme

Kate Bishop ile birlikte Noel vakti bir serüvene atılacak olan Clint Barton, bir türlü hayalindeki emekliliği yaşayamıyor. Avengers‘ın var olduğu bir dünyada esasen çok meşhur olduğu için sessiz, sakin bir hayattan çok uzak olan Barton muhtemelen bu dizi sonrası yerini Kate Bishop’a devredecek. Ayrıyeten fragmandaki Avengers müzikali de umarım dizide daha uzun müddet gösterilir zira hayli eğlenceli gözüküyor! What If animasyon serisinden sonra yine bildiğimiz MCU’ya Hawkeye ile dönmek her açıdan keyifli olacak.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir