GRID Legends, 25 Şubat’ta Geliyor

Electronic Arts’ın Codemasters’ı satın almasından sonra, Codemasters’ın geliştirdiği serilerinin akıbeti de merak konusuydu. F1 serisi için bunun yanıtını almış olduk, sıra artık GRID serisinde. Serinin yeni oyunu GRID Legends’ın çıkış tarihi ilan edilirken, ayrıntılı bir oynanış görüntüsü da paylaşıldı:

Oyunun kreatif yöneticisi Chris Smith ve topluluk yöneticisi Chris Groves’un sunumuyla, yeni yerlere, yeni araçlara, aktiflik çeşitlerine ve GRID Legends’ın neler sunacağına göz atıyoruz bu görüntüde. Oyunun çıkışında 100 araç bulunacak, bunların ortasında kamyonlar ve elektrikli araçlar da yer alacak. GRID Legends’ta “Driven to Glory” isimli yeni bir öykü modu bizleri bekliyor. Öykü modundaki ilerleme, meslek moduna taşınabilecek; toplamda 250’yi aşkın yarışın yer aldığı bir meslek bizleri bekliyor.

Oyun ön siparişe de sunulmuş durumda. GRID (2019) için artı hanesine yazılabilecek özelliklerinden birisi görece hesaplı bir yarış oyunu olmasıydı. EA’in Codemasters’ı satın almasının sonuçlarını oyun fiyatlarında görmeye başladık diyebiliriz; GRID Legends’ın Steam fiyatı 420 TL -ki bu fiyat konsol fiyatıyla neredeyse birebir, PS Store’da da 450 TL’ye satıldığı görülüyor.

İmalcileri, GRID Legends için savlı konuşuyor. Bu tezin karşılığını verip veremeyeceğini çok yakında göreceğiz, 25 Şubat’ta oyun severlerle buluşacak (Bu ortada Steam sayfasında çıkış tarihi 24 Şubat 2022 olarak görülüyor, onu da not etmiş olalım).

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir