Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3’ün dayanıklılığını gösteren yeni bir video paylaştı

Samsung’un yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3, kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı ve yüksek satış rakamlarına ulaşmayı sürdürüyor. Telefonların dayanıklılık özelliklerine vurgu yapan şirket, kendi web sitesinde yeni bir video paylaştı.

Paylaşılan video’da Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 dört dayanıklılık testinden geçiyor. S Pen kullanılabilirliği, katlama, su geçirmezlik ve çevresel etkiler konusunda test edilen telefonların, su testinden başarı ile geçtiği ve iddia edilen 200.000 katlama ömrü konusunda dayanıklılığı gösteriliyor.

Testler başarılı olsa da şikayetler bulunuyor

JerryRigEverything kanalının incelemesinden de olumlu yorumlar alan yeni telefonlar, S Pen testinden de başarı ile çıkıyor ve ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmadığı görülüyor. Samsung, yeni telefonların oldukça dayanıklı olduğunu bizlere görterse de Galaxy Z Flip 3’ün ekranının durduk yere çatladığı konusunda şikayetler bulunduğunu unutmamak gerek.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir