Galaxy Note Telefonlar İçin Artık de Güzel Haber Galdi; Başlar Düzgünce Karıştı

Samsung, resmi olarak Galaxy Note serisinin durdurulduğunu söylemiş değil. Ancak geçtiğimiz gün, Samsung’un Galaxy Note markasını tescil ettirmediği ortaya çıkınca yeni Galaxy Note telefonunun geleceği de karanlığa gömülmüştü. Ayrıyeten S Pen’in artık Galaxy S ve Galaxy Z Fold serisi telefonlarda da desteklenmesiyle birlikte Galaxy Note’a gerek kalmadığını düşünenler de hiç az değil.

Lakin gelen son haber, Galaxy Note hayranlarını şad edecek cinsten: Ünlü sızıntı kaynağı Ice universe, “tedarik zincirindeki biri, yeni jenerasyon Galaxy Note’un varlığının delilini gördü” formunda bir tweet yayınladı.

Daha fazla bilgi olmadan şu anda hakikaten heyecanlanmak yanlışsız olmaz. Neresinden bakarsanız bakın, bir sonraki – beklenen – Galaxy Note üst düzey telefonunun sunulmasına daha bir yıl var. Bu, şu anda rastgele bir söylentiye çok fazla güvenmeyi zorlaştırıyor.

Açıkçası, Samsung’un katlanabilir telefonlarını daha yaygın hale getirmek ve giderek daha fazla aygıta S Pen dayanağı getirmek için uğraşları, Samsung’un Note serisini devam ettirme muhtemelliğine kuşkuyla yaklaşmayı gerektiriyor. Yeni bir Galaxy Note üst düzey telefonu ne kadar beklense de, şimdilik bu söylentilere pek güvenmemekte fayda lazım…

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir