FIFA 22 Çıkış Tarihi, Fragmanlar, FUT Ekranları ve Bilmeniz Gereken Her Şey

FIFA 22 çıkış tarihi

FIFA 22, 1 Ekim 2021’de çıkacak.

Ultimate Edition’ı satın alanlar, dört gün erken (27 Eylül’den itibaren) oynayabilecekler.  Ultimate Edition’ın Xbox One veya PS4 sürümünü satın alanlar, EA’nın “İkili Yetki” aracılığıyla Xbox Series X/S veya PS5’e ücretsiz yükseltme elde edecek. Geçen yıldan farklı olarak, standart sürümde ücretsiz yükseltme alamayacaksınız.

FIFA 22 kapak yıldızı

Bir kez daha, PSG ve Fransa’dan Kylian Mbappé, FIFA 21’in ardından FIFA 22’ninde kapak yıldızı olarak karşımıza çıkacak. Bunun üzerine PSG yıldızı Kylian Mbappé; “Arka arkaya FIFA kapaklarında olmak harika” dedi. “Oyunla çok özel bir ilişkim var ve hepinizle birlikte FIFA 22’nin tadını çıkarmayı dört gözle bekliyorum.”ifadelerini kullandı. 


Onaylanmış FIFA 22 özellikleri

Aşağıdaki fragmandan FIFA 22’nin oynanışı hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz. 

Hiperhareket (HyperMotion)

Bu yılki sürüm için onaylanan ilk özellik HyperMotion. İlk resmi fragmanda ve derin dalışta görüldüğü gibi, oyuncular 11v11 maç durumlarında hareket yakalamaya çalışıyorlar.

Tescilli bir makine öğrenimi algoritması kullanan teknoloji, gerçek zamanlı olarak animasyon oluşturmak için 8,7 milyondan fazla oyuncu hareketi karesini değerlendirmek için kullanıldı. Bu, oyuna daha organik bir his verir, etkileşimler ve tepkiler daha doğru bir şekilde oluşturulur.Bu, oyuncunun hem topun içinde hem de dışında hareket etmesine fayda sağlar.

HyperMotion, oyunun PS5, Xbox Series X/S ve Stadia sürümlerine özeldir.

Kaleciler

Ayrıca, daha fazla animasyon ve daha yüksek bir güvenilirlik derecesi ile kaleci sisteminin sıfırdan yeniden inşası da onaylandı.

Saldırı Taktikleri

Hücum taktiklerinizi, topun hangi yarısında olduğuna bağlı olarak değişecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu, topa sahip olsanız bile, top hala bölgenizdeyken herkesin ileriye doğru saldırı olasılığınız düşük olduğu anlamına gelir.

Kulüp Oluştur

Kariyer modu, kendi futbol kulübünüzü yaratma ve onu zafere yönlendirme yeteneği ile bu yıl genişliyor.

Volta Futbol

Henüz pek bir şey bilinmese de, ancak Volta yeniden tasarlanmış bir oynanışa sahip olacak.

FIFA Ultimate Team Kahramanları

FIFA Ultimate Team Kahramanları, “kült oyuncuların ve hayranların favorilerinin hikayelerini ve ihtişamını temsil eden tamamen yeni öğelerdir”

Güncellenen Isı Haritaları

FIFA 22 beta’daki ısı haritaları, noktalardan oluşan bir alandan ziyade, gerçek futbol yayınlarındaki gibi görünüyor.


FIFA 22 platformları

FIFA 22, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC (Origin ve Steam üzerinden) ve Google Stadia için çıkacak. Son birkaç yılda olduğu gibi. Özelliklerden arındırılmış bir FIFA 22 Legacy Edition, Nintendo Switch için de çıkacak.

Bazı FIFA 22 Görüntüleri


celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir