F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch’un Çıkış Fragmanı Yayınlandı

F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch, ilk olarak Sony’nin bağımsız yapımları destekleme girişimi (PlayStation Indies Initiative) kapsamında duyurulan oyunlardan birisi olarak dikkatimizi çekmişti. Sonrasında yeni fragmanlar ve Steam’de paylaşılan demolarıyla da takip listemizdeki yerini sağlamlaştırdı.

Artık kendisiyle buluşmak için saatleri sayıyoruz, yarın itibariyle resmi çıkışını yapıyor. Haliyle çıkışına bir de fragman eşlik etmekte:

F.I.S.T., bir ‘dieselpunk metroidvania’ oyunu olarak tanımlanabilecek bir oyun. Oyunumuzun geçtiği Torch City, istilaya uğramış durumda. Kahraman tavşanımız Rayton da bir yandan arkadaşlarını kurtarmaya çalışırken bir yandan da direnişe güç katıyor. Bunu da tabii o muhteşem metal koluyla yapıyor 🙂

İlk tanıtımlarından itibaren görsel yönden gayet iyi bir performans sunacağının işaretlerini verdi diyebiliriz. Oynanışta da aynı şekilde iddialı görünüyor. Bakalım bu iddia ne kadar gerçeğe dönüşecek, bunun cevabını yarından itibaren hep birlikte alacağız.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir