Epic Games Store’un Sıradaki Fiyatsız Oyunları Godfall ve Prison Architect

Epic Games Store, bu hafta Dead by Daylight ve while True: learn() ile devam ettirdiği haftalık fiyatsız oyunlar kampanyası kapsamında önümüzdeki hafta Godfall Challenger Edition ve Prison Architect’in ücretsiz olacağını duyurdu.

Gearbox’ın yeni kuşak için duyurduğu ve PS5’in birinci oyunlarından birisi olan Godfall, geliştiricinin tarifiyle “looter-slasher cinsinin birinci örneklerinden birisi ve yakın dövüş aksiyonlu bir RYO”. Nasıl olacağı merak konusuydu, lakin beklenen ilgiyi görmediğini söylemek mümkün. Oyunun hem incelemelerden hem de oyuncu değerlendirmelerinden aldığı ortalama puanlar beklentinin çok altında kaldı. Aralık ayı PS Plus oyunları ortasında yer alması bu açıdan şaşırtan olmadı. Bunun üzerine bir de Epic Games tarafından 1 hafta boyunca fiyatsız olarak verilecek. Challenger versiyonunun verilecek olması da işin bir öteki hoş yanı.

Önümüzdeki haftanın ikinci oyunu Prison Architect, bir hapishane müdürü rolüne bürünmemize imkan veren, keyifli bir yönetim/strateji oyunu. Kendi cezaevinizini tasarlayıp azılı mahkumları denetim altında tutmaya çalışıyorsunuz. Geçtiğimiz yıl GOG tarafından fiyatsız olarak verilmişti, Game Pass’te de yer alıyor. Bu listeye artık de EGS eklenecek.

Bu haftanın oyunları while True: learn() ve Dead by Daylight’ı 9 Aralık akşamına kadar, önümüzdeki haftanın oyunları Godfall Challenger Edition ve Prison Architect’i ise 9-16 Aralık tarihleri ortasında Epic Games Store kütüphanenize fiyatsız olarak ekleyebilirsiniz. Sıradaki oyunlar hangileri olacak sanki, var mı bir varsayımınız?

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir