Destiny 2’de Trials of Osiris, Yeni Anti-Hile Sistemi İle Açıldı

Destiny 2, yıllar sonra bir anti hile yazılımına kucak açtı. Trials of Osiris’e erişimin açılması ile birlikte sistem birinci meyvelerini verdi. Bungie’nin yaptığı açıklamada BattlEye’ın epey verimli çalıştığı ve otomatik olarak hilecileri banlamaya başladığı söz edildi. Böylelikle daha eğlenceli Trials serüvenleri sizleri bekliyor olacak.

Blog gönderisinde BattleEye’ın sağladığı faydalardan bahseden Bungie, tıpkı vakitte kendi grubunun bu yapı üzerine yeni sistemler geliştirdiğini söz etti. Şimdilik sayı paylaşmaktan çekinen geliştirici, sistemin hayli problemsiz formda çalıştığının altını çiziyor.

Oyunun en dikkat cazip modlarından olan Trials of Osiris şu sıralarda geniş çaplı bir değişiklik geçirdi. Artık F2P oyuncuların giriş yapamayacağı mod, Beyond Light eklentisine gereksinim duyuyor. Oyun modu artık kazandığınız maçları değil, round’ları sayarak ödül verecek.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir