Dead Space Remake’in İlk Görüntülerini Bu Akşam İzleyeceğiz

Uzun süren dedikodular ve iddiaların ardından EA, Dead Space’in Remake versiyonunun PC ve diğer konsollara geleceğini doğruladı. Şimdiye dek sadece ufak bir teaser görebildiğimiz oyun hakkındaki detayları ise bugün akşam saatlerinde öğrenme fırsatına erişeceğiz.

Bugün Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan Dead Space Community Livestream çerçevesinde Dead Space’in ilk görüntülerini görme fırsatımız olacak. Motive ekibinin Twitch kanalından yapılacak yayında EA, birkaç kişiden oluşan bir Dead Space tutkunu topluluğunu da bizlerle buluşturacak.

Bu yayın esnasında oyunun “erken geliştirilme safhasındaki” görüntülerini izleme fırsatı bulacağız. EA şimdiden bu demonun “erken bir prototip” olduğunun altını çiziyor. Yani karşınıza çıkacak her detay, oyunun çıkış versiyonunda ortada olmayabilir. Yine de o evrene bir kere daha giriş yapma fikri bile insanı germeye yetiyor.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir