David Jaffe, Duyurulacak Yeni PS Oyununun Aklımızı Alacağını Söylüyor

Geçtiğimiz günlerde, bu hafta yeni bir PlayStation Showcase düzenleneceği haberini sizlerle paylaşmıştık. 40 dakika sürecek gösterimde, hem Sony bünyesinde geliştirilen oyunlara, hem de üçüncü parti geliştiricilerin oyunlarına yer verilecek.

Programda hangi oyunların yer alacağını merak ediyoruz elbette. Bu konuda pek bir detay yok açıkçası, ama God of War’un yaratıcısı David Jaffe’nin bir paylaşımı beklentiyi yükseltecek cinsten.

Jaffe, PlayStation Showcase hakkında video paylaşmış durumda:

Jaffe, doğal olarak herkesin God of War Ragnarok’u merak ettiğini, programda gösterilip gösterilmeyeceğini sorduklarını söylüyor ve bu konuda bir şey bilmediğini belirtiyor (ya da bilse de söylemeyeceği şeklinde ele alabiliriz bunu). Projede görev alanlardan oyunun yaklaşık 40 saatlik bir oynanış süresi sunacağını duyduğunu ifade etmiş Jaffe. Ama esas merak uyandırabilecek kısım sonrasında yaptığı açıklamada saklı gibi.

David Jaffe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda muhtemel bir oyun duyurusundan bahsediyor ve bu oyun duyurulduğunda aklımızı başımızdan alacağını söylüyor. Bu konuda kullandığı ifadeler epey iddialı 🙂

Jaffe; duyurulacağını söylediği yeni oyunun PlayStation Showcase’te gösterilip gösterilmeyeceği konusunda net bir şey söylemekten kaçınmış, ama oyun konusunda çok heyecanlı olduğu ortada. Onu bu kadar heyecanlandıran oyunu 9 Eylül gecesi gerçekleştirilecek programda görebilecek miyiz bakalım. Bu sorunun cevabını 3 gün sonra alacağız. Merakla bekliyoruz, çok yakından takipteyiz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir