Darkest Dungeon 2’nin Erken Erişime Sunulacağı Tarih İlan Edildi

Darkest Dungeon, oynayanların büyük oranda sevip bağrına bastığı, beğenilen bir oyun olmayı başarmıştı. Geçtiğimiz yıl, bir devam oyununun duyurulması bu açıdan çok şaşırtan olmamıştı.

Lakin bu duyuru sonrasında bir ölçü sessizliğe büründüklerini söylemek mümkün. Neyse ki bu sessizliğe artık bir son verdiler, oyunun erken erişime sunulacağı tarih açıklandı.

Darkest Dungeon Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Darkest Dungeon II (Erken Erişim), 26 Ekim 2021’de Epic Games’e geliyor!” deniliyor. Sizin anlayacağınız fazla bekletmeyecekler 🙂

Açıklamada yalnızca erken erişime sunulacağı tarih değil, tıpkı vakitte Epic Games Store’a özel olduğunun ilan edilmesi de dikkat çekebilecek bir ayrıntı. Bu tercih, geliştirici grubun elini ne kadar rahatlatır, oyun için yerinde bir tercih mi oldu, bunu da önümüzdeki periyotta daima bir arada göreceğiz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir