Binance’den bir ilk: Taraftar token geliyor

Bugüne kadar kendi proje geliştirme platformunda pek çok ilginç projeyi kripto para dünyasına kazandıran Binance yeni bir döneme giriyor. Artık Chilliz ve Bitci ekosistemine rakip oldu. 

Binance Lazio token

Taraftar token dediğimiz zaman en büyük ekosistem şüphesiz Chilliz ya da Socios. Sonrasında ise Bitci patformu geliyor. Binance de Lazio kulübü ile ilk adımı atarak bu önemli pazarda söz sahibi olmak istiyor. 

LAZIO token toplamda 40 milyon arza sahip. Binance ise 4 milyon LAZIO token satacak. Her kullanıcı için 20 bin LAZIO token sınırı belirlendi. 1 LAZIO token 1 USD karşılığında BNB olarak cüzdanlardan düşülecek. 

14 Ekim tarihinde başlayacak süreçte yatırımcıların cüzdanlarında BNB tutması gerekiyor. 21 Ekim tarihine kadar her gün ekran görüntüsü alınacak. Sonrasında ortalama hesap edilecek ve yatırımcılara aynı gün 4 saatlik bir satın alma opsiyonu tanınacak. Süre bitiminde LAZIO

tokenlar cüzdanlara gönderilecek. 
Taraftar tokenları son dönemde oldukça popüler hale geldi ve yüksek rakamlara ulaştı. PSG şu anda 24$ seviyesinden işlem görüyor ve 76 milyon dolar değer ile lider durumda. LAZIO da çok büyük bir ihtimalle 1$ seviyesini katlayarak geçecek. 
 

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir