Back 4 Blood’ın Eş Vakitli Oyuncu Sayısı Left 4 Dead’i Geçti!

“Arkadaşlarınızla zombi ordusuna savaş açın” cinsini beyinlerimize kazıyan Left 4 Dead, uzun müddettir ortamızda değil. Bu bekleyişten mutlu olmayan geliştiricilerin imzasıyla ortaya çıkan Back 4 Blood ise, beta sürecine olan talebe karşın, beklenenin altında bir grafik çiziyor.

Geçtiğimiz gün çıkış yapan oyun, yaklaşık 8 saat evvel 52.253 eş vakitli oyuncu sayısına ulaşmayı başardı. Bu sayı kendisini Left 4 Dead’in önüne koyuyor olsa da Back 4 Blood, L4D 2’nin istatistiklerinin yanından geçemiyor. L4D 2, en prime periyodunda 162.399 eş vakitli oyuncuya konut sahipliği yaparak bu sayısı neredeyse üçe katlamış durumda.

Back 4 Blood’ın, Steam üzerindeki performansı ise üzücü görünmüyor. Şu anda en çok oynanan 19. oyun olmayı başaran B4B, Dead by Dylight ve Fifa 22 üzere oyunların önünde kendine yer bulmuş. Bakalım ilerleyen günlerde oyun bu performans ivmesini yükseltebilecek mi?

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir