Artık Wasteland 3’ün De Türkçe Yaması Var

Geçen yılın (bence) en iyi rol yapma oyunu olan Wasteland 3’ten dil yetersizliğinin yüzünden uzak durduysanız artık bu duruma bir son verebilir ve kendinizi Colorado’nun karlı ortamlarına bırakabilirsiniz. Anonymous Çeviri Ekibi’nin kurucusu Görkem Gengsi, Wasteland 3’ün çevirisini tamamladıklarını açıkladı, böylece bu oyunu artık Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Anonymous, üyelikle çalışan bir çeviri ekibi. Aylık abonelik ücreti karşılığında çok sayıda çeviriye erişebiliyor, aboneliğiniz bitse dahi oyunlar güncelleme almadığı sürece yamaları kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Gerekli bilgiyi zaten sayfalarından alırsınız.

Ekip Wasteland 3 çevirisine 5 Ocak 2021 tarihinde başlamıştı. Çevirilen kısımlara The Battle of Steeltown DLC’si de dahil. 5 Ekim’de çıkacak olan Cult of Holy Detonation için ise henüz bir şey söyleyemediklerini, bunun çevirinin ne kadar ilgi göreceğine bağlı olduğunu söylüyorlar.

Aşağıda Wasteland 3 çevirisiyle ilgili videoyu izleyebilirsiniz, kendim tecrübe etmeden çeviri kalitesiyle ilgili bir şey söylemem ama video size bu konuda fikir verecektir:

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir