Aquaman’in Yeni Kostümü Jason Momoa Tarafından Tanıtıldı

İlk Aquaman filmi vizyona girmeden önce DC/WB ortaklığı için işler beyaz perdede hiç de istenildiği gibi ilerlemiyordu. Ortaklık adına her şeyin değiştiği film olan Aquaman, gişede bir milyarı geçince DCEU yepyeni bir yola da girmiş oldu. Solo süper kahraman filmlerine odaklanan stüdyo var olan karakterlere devam filmleri geliştirmeye de devam etti. İlk devam filmi Wonder Woman 1984 her anlamda büyük bir hayal kırıklığıydı ama Aquaman 2 için beklentiler daha yüksek.

  • James Wan, Aquaman 2 Filmine Korku Öğeleri De Ekleyecek
  • Jason Momoa, Aquaman 2’nin Senaryosunu Da Yazmış

Filmde Aquaman’in giyeceği yeni kostümler Jason Moma tarafından paylaşıldı. Başarılı aktör Instagram hesabı üzerinden paylaştığı kostümlerin altına “İkinci tur. Yeni kostüm. Daha fazla aksiyon.” yazarak hayranları heyecanlandırdı. Aquaman and the Lost Kingdom adıyla vizyona girecek olan filmi yine ilk filmde olduğu gibi James Wan yönetecek. İlk filmin aksine Wan’dan daha alışık olduğumuz tarzda bol bol korku ögeleri de içereceğini bildiğimiz film DCEU adına en heyecan verici işlerden birisi. 16 Aralık 2022’de vizyona girecek olan yeni Aquaman filminin ilk fragmanını da merakla bekliyoruz.

celix

Bendeniz Serdar çelik.Nam-ı diğer celix. Önerileriniz ve eleştirileriniziçin benimle iletişime geçebilirsiniz.(Küfür etmeyin gardaşlar) edamedya@gmail.com dijilab@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir